Terug naar Nieuws

Speelweek - 3 (VTTL 2016 - 2017)

Door Ronny De Boom Met 0 Commentaren

3e Speelweek TTC Sint-Pauwels (VTTL)

 

 

A-Ploeg – Merelbeke C (C4-C4-C4-C6)                   12 - 4

 

Bart VD Nieuwenhof                 4

Christophe Horemans               3

Jorik Maes                              3

Joris Malcontent                      2

 

Logische overwinning tegen een Merelbeke dat aantrad met de gebroeders Vandoorn, een sterk spelende Sara Van Bostraeten (2 belles verloren tegen Christophe en Bart) en ook een puik spelende Nico Van De Putte (winst tegen Christophe). Bart was ook deze speelweek de primus met opnieuw een 4 op 4 en kan dus terugblikken op een meer dan geslaagd debuut bij SinPals (12 op 12 !).

Door deze overwinning en de nederlaag van Zele A (zie verslag B-ploeg) is het enkel nog Knal A dat medeleider is.

 

 

B-Ploeg – Zele A (B6-C0-C0-C0)                  9 - 7

 

Guy Meerschaut                       4

Tom Van Den Broeck                3                                   

Nele Van De Voorde                  1

Stefan Snellinckx                     1                

                  

                  

Uitermate sterke prestatie van onze B-ploeg welke na twee nederlagen kon uithalen tegen titelkandidaat Zele A. Natuurlijk werd onze ploeg (terecht) versterkt door Stefan en Tom maar het was vooral Guy die de mindere prestaties van de vorige speelweken helemaal van de tafel veegde en iedereen het nakijken gaf. Tom (enkel verloren van Mathieu), Stefan (iets minder op dreef na een zware werkdag) en Nele (winst tegen Stefan) zorgden samen voor de vijf overwinningen die nodig waren om de zege binnen te rijven.

Onze club heeft de mogelijkheden om verschuivingen door te voeren en op deze manier kunnen beide ploegen hiervan profiteren om hun doen te bereiken nl. A-ploeg (promotie) en B-ploeg (behoud).

 

 

Galmaarden C (C6-D0-D0-D0) - C-Ploeg                 2 - 14

 

Jeffrey Suy                            4

Theo Klomp                              4                                            

Kurt Beghyn                             3

Frederik Van Hoyweghen          3

                           

Onze C-ploeg komt duidelijk onder stoom want op bezoek bij Galmaarden C kwamen er sprekende 14-2 winstcijfers op het bord. Natuurlijk, als je in 2e provinciale kan aantreden met 4 sterke C2-spelers dan zullen er weinig ploegen ons kunnen kloppen. Het was kopman Michael Hinderdael (winst tegen Frederik en Kurt) die de nul van het bord veegde voor de thuisploeg.

Onze ploeg mag eigenlijk geen enkele steek meer laten vallen om het beoogde doel (promotie) te bereiken.

 

 

 

Kruibeke D (D2-D2-D4-D4) - D-Ploeg         6 - 10

 

Filip Mortier                            3

Peter Daems                            3

Ronny De Boom                         3

Marc Franckaert                      1

                  

 

Sterk bevochten zege tegen een knap spelend Kruibeke dat over een uiterst sterk spelende kopman Dirk Van Herck kon beschikken.

Peter en Marc zorgden halfweg de partij voor de nodige overwinningen om de zege binnen te halen. Vooral Peter was opnieuw sterk op dreef en behaalde een mooie 3 op 4. Dank aan Marc om (door de onbeschikbaarheden van Tom en Ewoud) ons te depanneren.

Het is duidelijk dat het elke week knokken is om tegen de sterk gemotiveerde tegenstanders te zegevieren.

 

 

Rooigem H (D2-D4-D4-D4) - E-Ploeg            12 - 4                  

 

Steven Ruys                             2

Bram Geerinck                         2

Joeri Vercauteren                    0

Arno Segers                            0

 

Na de vorige zware nederlagen was deze wedstrijd toch wel bemoedigend. Voor de E-ploeg wordt het inderdaad lastig om het behoud te verzekeren maar toch mag de moed niet verloren worden. Steven en Bram zorgden onder hun beidjes voor de vier overwinningen. Spijtig dat Joeri zijn sterk seizoen van vorig jaar nog niet kon bevestigen. Ook Arno (na zijn blessure) kon geen partijtje winnen.

 

 

 

Ouwegem A (D4-E0-E2-E2) - F-Ploeg             9 - 7

 

Matthys Paelinck                      2

Walter Deprez                        2

Arne Jacobs                            2

Marc Segers                            1

 

Spannende wedstrijd met uiteindelijk toch de thuisploeg als winnaar. Bij tussenstanden 2-4 en 4-6 leek alles in kannen en kruiken maar uiteindelijk was het vooral D4-speler Guy Dhaenens die het verschil maakte.

Opnieuw hoopgevende prestaties van Arne en Walter.

 

 

Kruibeke G (E4-E6-E6-NG) - G-Ploeg                     8 - 8

 

Erik De Caluwe                         3

Sven Peeters                           3

Rik Taffeiren                           1

Kevin Lossie                             1

 

Bij een tussenstand van 7-3 leek alles verloren maar dan zetten onze jongens een mooie remonte in met uiteindelijk 8-8 als einduitslag.

Onze beide kopmannen Erik en Sven lukten een 3 op 4. Rik en Kevin zorgden voor de overige twee winstpartijen.

 

 

 

 

 

 

 

 

Terug naar Nieuws