Terug naar Nieuws

Speelweek 6 (VTTL 2017-2018)

Door Ronny De Boom Met 12 Commentaren 102x bekeken

6e Speelweek TTC Sint-Pauwels (VTTL)

 

 

Hasselt B (B4-C2-C4-C6) - A-Ploeg              2 - 14

 

Jorik Maes                              4

Bart VD Nieuwenhof                 4

Tom VD Broeck                        3

Stefan Snellinckx                     3

 

Opnieuw 14-2 winstcijfers (en zelfs de wedstrijdverdeling was identiek als vorige week) tegen een ploeg die aantrad met 1 B4-speler en 3 C-spelers waaronder geen enkele C0. Merkwaardige opstelling voor een ploeg in Landelijke.

Door deze overwinning staan we mooi halfweg en kunnen we zeker nog verder naar boven kijken. Zoals Jorik, Bart, Tom en Stefan nu spelen is er zeker nog meer mogelijk. Volgende speelweek staat de interessante ontmoeting met onze Oostvlaamse vrienden Lansweeper A op het programma. Een wedstrijd om naar uit te kijken.

 

 

Rooigem E (B6-C0-C0-C0) - B-Ploeg    7 - 9

 

Jeffrey Suy                             3

Christophe Horemans               2

Frederik Van Hoyweghen          2

Joris Malcontent                      2

 

 

Dé prestatie van de week! Op bezoek bij een sterk Rooigem dat aantrad met een “Landelijke”-opstelling werd een prachtige 7-9 overwinning genoteerd. Het was zeker een overwinning van het collectief maar Jeffrey werd uiteindelijk toch nog de matchwinnaar. Proficiat Jeffrey, Christophe, Frederik en Joris!!!

Een beetje onverhoopt staan we nu dus aan de kop van de rangschikking en er zal zeker met ons rekening moeten gehouden worden voor promotie.

 

 

 

C-Ploeg - Zomergem A (C4-C4-D0-D2)                  11 - 5

 

Guy Meerschaut                       4

Nele VD Voorde                        4

Robin De Boom                         3

Kurt Beghyn                             0

 

 

                  

Logische overwinning o.b.v. de klassementen. Natuurlijk als je als ploeg in 2e provinciale kan aantreden met 4 C2-spelers dan moet men al van goeden huize zijn om iets te komen halen in SinPals.

Enkel Kurt beleefde een moeilijke avond maar dat kan iedereen overkomen.

Deze overwinning zorgt ervoor dat we mooi halfweg staan maar m.u.v. Rooigem en St. Niklase staan alle ploegen nog dicht bij elkaar.  

 

 

D-Ploeg – Maldegem A (C2-C2-C4-C6)          2 - 14

 

Filip Mortier                   1

Ronny De Boom               1

Stijn De Boeck               0

Ewoud Jacobs                0

 

Te zware verliescijfers tegen de kampioenen in spe want heel wat wedstrijden werden beslecht in een belle maar deze eindigden spijtig genoeg allemaal in ons nadeel …

Uiteraard is het niet tegen dergelijke ploegen dat we het behoud moeten verzekeren maar deze cijfers mogen het moraal zeker niet in het gedrang brengen.

Er wacht ons nog een lange strijd en hopelijk kunnen we in de wedstrijden die moeten gewonnen worden beroep doen op spelers van de hogere ploegen.

 

 

St. Niklase E (E0-E2-E2-E2) - E-Ploeg                   6 - 10

 

Marc Franckaert                      4

Peter Daems                            3

Steven Ruys                             2

Nele Maes                               1

 

Verslag van captain Steven:

 

In deze vooruitgeschoven wedstrijd was het uiteindelijk nog krabben om aan een volwaardige opstelling te komen. Zo waren 3  van de 5 kernspelers verhinderd. Gelukkig toonden Peter en Nele zich bereid om respectievelijk een ploeg te zakken en een ploeg te stijgen.

Wat volgens captain Steven vooraf als een makkelijke avond werd afgespiegeld, draaide uit op een nek aan nek race. Dat was bij de thuisploeg vooral te danken aan Jitske Geerts. Als E2-speelster stuurde ze zowel Peter (D2), Steven (D4) als Nele (E0) met droge 3-0 cijfers het bos in. Zelden werd ondergetekende belachelijk gemaakt in een matchke pingpong.

Marc F was wel bij de les en kon de zegereeks van de jonge thuisspeelster net op tijd stoppen. Op hetzelfde moment klopte Nele haar liefdespartner Seppe in de 'love game'. Zo konden we voor het eerst een kloofje slaan: 6-8. Tot dan ging het altijd perfect gelijk op. Uiteindelijk wonnen ook Peter en Steven hun laatste wedstrijd zodat de overwinning alsnog een feit werd. Marc F was de uitblinker van de avond met 4 zeges, al moest hij vooral in zijn partij tegen Yannick tot het gaatje om zijn 'full monty' te verwezenlijken.

Speciale dank aan de voorzitter die zijn vrije avond opofferde om ons aan te moedigen.

 

Palaestra A (D6-D6-E4-E4) - F-Ploeg                       8 - 8

 

Matthys Paelinck                      3

Arno Segers                            3

Joeri Vercauteren                    2

Walter Deprez                        0

 

Zeer gelijk opgaande wedstrijd met uiteindelijk een billijk gelijkspel als einduitslag.

Jammer dat Walter niet zijn dagje had. Matthys (3), Arno (3) en Joeri (2) zorgden er evenwel voor dat we mooi in de buik van de rangschikking blijven staan.

 

 

G-Ploeg – Maldegem D (E4-E6-E6-E6)          12 - 4

 

Arne Jacobs                            4

Yasmine Peeters                      3

Rik Taffeiren                           3

Erik De Caluwe                         2

 

Prachtige prestatie van onze G-ploeg tegen de tweede in de stand. Onze ploeg kon rekenen op een sterke Arne die voor iedereen te sterk was. In zijn laatste wedstrijd tegen Jasper Ostijn moest hij evenwel alles uit de kast halen om de overwinning binnen te rijven. Met succes.

Yasmine (3), Rik (3) en Erik (2) zorgden ervoor dat Maldegem met toch zware 12-4 cijfers huiswaarts werden gestuurd.

Onze ploeg kan zeker aanspraak maken op een plaatsje bovenaan de rangschikking.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              

 

Rooigem M (E6-E6-E6-E6) - H-Ploeg            9 - 7

 

Leen Vandenberghe                  3

Hans Pauwels                            2

Thomas Laisnez                        2

Klaas Vandenberghe                 0

 

Jammer, jammer … opnieuw dicht bij puntengewin en dan net niet …

Zeker opnieuw een degelijke prestatie met Leen (3) als uitblinkster maar ook Hans (2) en Thomas (2 wat een echte opsteker moet zijn voor hem) waren bij de pinken. Spijtig dat captain Klaas geen partijtje kon winnen.

 

 

 

 

Terug naar Nieuws